Przeskocz do treści

Historia Rady Miejskiej

I kadencja 1990 – 1994

Zarząd Miasta i Gminy

Burmistrz - Adam Łaniecki.

Zastępcy Burmistrza: Leon Cielebąk, Jacek Górny.

Członkowie Zarządu Gminy: Kazimierz Łakomy, Bogusław Pawłowski.

Sekretarz: Halina Ciesielska.

Skarbnik: Bogdan Kapski.

Rada Miejska

Przewodniczący: Stanisław Śledź.

Wiceprzewodniczący Rady: Tadeusz Goliński, Tadeusz Pańczak.

Radni: Leon Cielebąk, Bogdan Czapla, Edward Donaj, Bernard Grygiel, Jacek Górny, Edmund Kaczmarek, Władysław Kostrzewa, Stanisław Kuczyk, Stanisław Łakomy, Kazimierz Łakomy, Roman Marach, Stanisław Marciniak, Zenon Nadobnik, Bogusław Pawłowski, Marian Przydrożny, Juliusz Sroczyński, Jan Żychliński.

II kadencja 1994 – 1998

Zarząd Miasta i Gminy

Burmistrz - Adam Łaniecki.

Zastępcy Burmistrza: Leon Cielebąk, Marian Zygmunt.

Członkowie Zarządu Gminy: Kazimierz Łakomy, Bogusław Pawłowski.

Sekretarz: Halina Ciesielska.

Skarbnik: Bogdan Kapski.

Rada Miejska

Przewodniczący: Stanisław Śledź.

Wiceprzewodniczący Rady: Helena Łagódka, Zenon Marcinowski.

Radni: Leon Cielebąk, Wiesław Daktera, Roman Gbiorczyk, Edmund Kaczmarek, Władysław Kostrzewa, Kazimierz Łakomy, Roman Marach, Stanisław Marciniak, Bogusław Pawłowski, Szymon Piechota, Bernard Waligóra, Marian Szymanuszka, Marian Zygmunt, Wojciech Jerzy Szefler, Jan Żychliński.

III kadencja 1998 – 2002

Zarząd Miasta i Gminy

Burmistrz - Adam Łaniecki.

Zastępcy Burmistrza: Leon Cielebąk, Władysław Kostrzewa.

Członkowie Zarządu: Jerzy Grygiel, Jadwiga Krystianc.

Sekretarz: Halina Ciesielska.

Skarbnik: Bogdan Kapski.

Rada Miejska

Przewodniczący: Stanisław Marciniak.

Wiceprzewodniczący Rady: Helena Łagódka, Zygmunt Nijaki.

Radni: Leon Cielebąk, Kazimierz Gajewski, Jerzy Grygiel, Marian Domagała, Edmund Kaczmarek, Władysław Kostrzewa, Marek Kozłowski, Jadwiga Krystianc, Władysław Krzyczyński, Czesław Mocek, Zbigniew Mielcarek, Maria Nadolska, Wojciech Jerzy Szefler, Stanisław Śledź, Jan Żychliński.

IV kadencja 2002 – 2006

Burmistrz - Adam Łaniecki.

Z-ca Burmistrza, Sekretarz - Halina Ciesielska (do 31.08.2004).

Z-ca Burmistrza,Sekretarz - Ewa Kasperska (od 17.11.2004),

Skarbnik: Bogdan Kapski.

Rada Miejska

Przewodniczący: Władysław Kostrzewa.

Wiceprzewodniczący Rady: Helena Łagódka, Jadwiga Krystianc.

Radni: Jacek Andrzejewski, Juliusz Bednarczyk, Jacek Biesiada (od 2.12.2005), Marian Domagała, Kazimierz Gajewski, Jerzy Grygiel, Edmund Kaczmarek (do 31.08.2005), Władysław Krzyczyński, Florian Matysiak, Czesław Mocek, Alfred Suszka, Wojciech Jerzy Szefler, Jacek Śledź.

V kadencja 2006 – 2010

Burmistrz - Adam Łaniecki.

Z-ca Burmistrza, Sekretarz - Ewa Kasperska.

Skarbnik - Bogdan Kapski.

Rada Miejska

Przewodniczący: Stanisław Marciniak.

Wiceprzewodniczący Rady: Helena Łagódka, Wojciech Jerzy Szefler.

Radni: Ryszard Andrzejewski, Janusz Józef Buchowski, Maciej Czekaj, Jolenta Maria Elsner, Michał Kostrzewa, Władysław Kostrzewa, Władysław Krzyczyński, Grzegorz Lehmann, Florian Matysiak, Sylwester Misiorny, Bernard Nowak, Jacek Śledź.

VI kadencja 2010 – 2014

Burmistrz - Adam Łaniecki.

Z-ca Burmistrza ,Sekretarz - Ewa Kasperska.

Skarbnik - Bogdan Kapski.

Rada Miejska

Przewodniczący: Stanisław Marciniak.

Wiceprzewodniczący Rady: Lucyna Maria Suszka, Wojciech Jerzy Szefler.

Radni: Ryszard Andrzejewski, Maciej Czekaj, Jolenta Maria Elsner, Tomasz Frąckowiak, Michał Kostrzewa, Władysław Kostrzewa, Władysław Krzyczyński, Florian Matysiak, Paweł Ireneusz Michalski, Bernard Nowak, Karol Jan Stachowiak, Piotr Waligóra.

VII kadencja 2014 – 2018

Burmistrz - Honorata Kozłowska.

Z-ca Burmistrza , Sekretarz - Ewa Kasperska.

Skarbnik - Bogdan Kapski.

Rada Miejska

Przewodniczący: Genowefa Feldgebel.

Wiceprzewodniczący Rady: Lucyna Maria Suszka, Wojciech Jerzy Szefler.

Radni: Jolenta Maria Elsner, Tomasz Frąckowiak, Paweł Gajewski, Zbigniew Galusik, Jerzy Kostrzewa, Michał Kostrzewa, Florian Matysiak, Stanisław Marciniak, Paweł Ireneusz Michalski, Jacek Piechota, Paweł Śledź, Piotr Węglarz.