Przeskocz do treści

Sołectwa

Wykaz sołtysów Gminy Wielichowo na kadencje 2018 - 2023

 

Lp. Nazwisko i imię Adres telefon
1. Szewczyk Przemysław Augustowo 17
64-050 Wielichowo

 

2. Karpacz Ryszard Gradowice
ul. Szkolna 11
64-050 Wielichowo
61 44 33 269
3. Matysiak Florian Wielichowo – Wieś
ul. Kasztanowa 5/9
64-050 Wielichowo
61 44 33 533
4. Kuleczka Wojciech Prochy
ul. Mieszka I 4
64-050 Wielichowo
61 44 42 215
5. Apolinarski Damian ul. Główna 4

Wilkowo Polskie
64-050 Wielichowo

6. Czapla Bogdan Śniaty
ul. Wielichowska 50
64-050 Wielichowo
61 44 34 127
7. Śledź Bożena Reńsko
ul. Łąkowa 4
64-050 Wielichowo
61 44 34 448
8. Woźny Przemysław Zielęcin

ul. Parkowa 1   m.2

64-050 Wielichowo

 
9. Piechota Jacek Łubnica
ul. Grodziska 9
64-050 Wielichowo
61 44 33 330
10. Rosolski Jan Dębsko
ul. Szkolna 12
64-050 Wielichowo
61 44 42 306
11. Lajsner Radosław Piotrowo Wielkie 11
64-050 Wielichowo
12. Łabiński Maciej Trzcinica

ul. Henryka Sienkiewicza 9

64-050 Wielichowo

 
13. Ziemkowski Andrzej Pruszkowo 17A
64-050 Wielichowo
14. Kubacka Leokadia Celinki 11
64-050 Wielichowo
61 44 34 025
15. Gajewicz Zdzisław

 

Ziemin
ul. Polna 2
64-050 Wielichowo
61 44 34 444

Wykaz rad sołeckich Gminy Wielichowo 2018-2023

Lp. Nazwisko i imię Adres
1. Kubicki Hubert Augustowo
2. Domagała Amelia Augustowo
3. Błaszkowski Mariusz Augustowo
     
4. Dudziak Tomasz Gradowice
5. Szefler Wojciech Gradowice
6. Nijaki Rafał Gradowice
7. Waligóra Mariusz Gradowice
     
8. Czekała Tadeusz Wielichowo - Wieś
9. Nowak Mieczysław Wielichowo - Wieś
10. Machnicki Maciej Wielichowo - Wieś
     
11. Dryka Danuta Prochy
12. Jarczyński Dariusz Prochy
13. Przydrożny Tomasz Prochy
14. Szymaniak Dariusz Prochy
15. Marcinowski Sławomir Prochy
     
16. Galusik Zbigniew Wilkowo Polskie
17. Błażejczak Krystian Wilkowo Polskie
18. Izydorczyk Ilona Wilkowo Polskie
19. Bączkowska Wanda Wilkowo Polskie
20. Kowalska Violetta Wilkowo Polskie
21. Szymanowska Natalia Wilkowo Polskie
     
22. Bartkowiak Rafał Śniaty
23. Kiciński Marcin Śniaty
24. Krupka Agnieszka Śniaty
25. Mańkowska Joanna Śniaty
26. Przydróżny Paweł Śniaty
27. Ratajczak Żaneta Śniaty
28. Sadowski Rafał Śniaty
29. Wojciechowski Przemysław

 

Śniaty
     
30. Krzyczyńska Agnieszka Reńsko
31. Wojciechowska Małgorzata Reńsko
32. Wróbel Kinga Reńsko
     
33. Rybicka Anna Zielęcin
34. Pracz Janina Zielęcin
35. Bendowski Radosław Zielęcin
36. Biesiada Mateusz Zielęcin

 

   

 

 
37. Nowicki Eugeniusz Zielęcin
38. Szymkowiak Paulina Zielęcin
39. Woźna Karolina

 

Zielęcin
     
40. Gielnik Marek Łubnica
41. Banach Ryszard Łubnica
42. Kukawka Piotr Łubnica
43. Klecha Tomasz Łubnica
44. Szefler Grzegorz Łubnica
     
45. Lisowska Bernadeta Dębsko
46. Bosy Zbigniew Dębsko
47. Śledź Paweł Dębsko
48. Mocek Mieczysław Dębsko
     
49. Marciniak Maciej Piotrowo Wielkie
50. Hamrol Mieczysław Piotrowo Wielkie
51. Melerowicz Agnieszka Piotrowo Wielkie
     
52. Kuczyk Jerzy Trzcinica
53. Marciniak Krzysztof Trzcinica
54. Drgas Paweł Trzcinica
55. Fornalik Michał Trzcinica
56. Weiss Beata Trzcinica
     
57. Rosolska Agnieszka Pruszkowo
58. Stachowiak Andrzej Pruszkowo
59. Andrzejewski Mirosław Pruszkowo
     
60. Cugier Ryszard Celinki
61. Dudziak Małgorzata Celinki
62. Kortus Paweł Celinki
     
63. Kryszak Dariusz Ziemin
64. Tonder Michał Ziemin
65. Bąk Ireneusz Ziemin
66. Ciesielski Zenon Ziemin