Logo Gminy Wielichowo

Śniadanie Wielkanocne

Ocena 0/5

Dnia 12 kwietnia 2022 r, w Centrum Kultury w Wielichowie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Do wspólnego, wielkanocnego śniadanka zasiedli Seniorzy z gminy Wielichowo wraz z Burmistrzem Wielichowa Honoratą Kozłowską, Przewodniczącą Rady Miejskiej Wielichowa  Genowefą Feldgebel , Kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej Moniką Drgas oraz Dyrektorem Centrum Kultury w Wielichowie Grzegorzem Hermanem.

Zebranych na uroczystości powitała Prezes Stowarzyszenia Seniorów „Druga Młodość” Adela Cicha, życząc na nadchodzące święta radości, spokoju i dni spędzonych w rodzinnej atmosferze.

Burmistrz Wielichowa dziękując za zaproszenie wyraziła wielką radość, że po raz kolejny może gościć w tej wielkiej senioralnej społeczności, którą tworzą seniorzy. Życzyła zebranym ciepłych, pogodnych Świąt Wielkanocnych obfitujących we wzajemną życzliwość, a także radosnych spotkań w gronie najbliższych przy wielkanocnym stole.

Spotkanie uświetnił występ dzieci z klasy „0” ze Szkoły Podstawowej w Wielichowie, które zatańczyły i zaśpiewały.

Po występach  i życzeniach, przy pięknie nakrytym świątecznym stole, rozpoczęło się wielkanocne śniadanie.

 

Galeria zdjęć

Zdjęcie przedstawia występ dzieci Zdjęcie przedstawia występ dzieci Zdjęcie przedstawia występ dzieci Zdjęcie przedstawia zaproszonych gości Zdjęcie przedstawia występ dzieci Zdjęcie przedstawia zaproszonych gości Zdjęcie przedstawia babkę
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności