Logo Gminy Wielichowo

Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej Dębsko

Ocena 0/5

W dniu 10  lutego 2023 roku w Dębsku  odbyło się zebranie sprawozdawcze  Ochotniczej Straży Pożarnej Dębsko. W zebraniu uczestniczyli :  Zastępca Burmistrza  Wielichowa Ewa Kasperska ,   Wiceprezes Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Wielichowie Nowaczyk Sebastian , Komendant Gminny ZOSP RP w Wielichowie Krzysztof Bednarczyk, Członkowie Zarządu OSP, Członkowie Komisji Rewizyjnej OSP  oraz członkowie czynni. Druhowie strażacy podsumowali działalność za rok 2022 oraz wytyczyli plany działalności na rok 2023. Zebranie prowadził Prezes OSP Dębsko  Mirosław  Mocek,  który został wybrany jednocześnie na Przewodniczącego Obrad. Podziękowanie strażakom za społeczną pracę ,za udział w uroczystościach gminnych, powiatowych, kościelnych złożyli zaproszeni goście.

 

Galeria zdjęć

Dębsko_1000px_6 Dębsko_1000px_7 Dębsko_1000px_1 Dębsko_1000px_4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności