Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie z książką

Ocena 0/5

Jak Dzień Dziecka to .... zabawa musi być !!! Więc właśnie tak potraktowaliśmy nasze ,,Spotkanie z książką" jako jedną wielką zabawę. A co się działo ? Przede wszystkim wiele radości sprawiła dzieciom zabawa w uciekające baloniki ,które płatały figle i nie chciały dać się złapać. . Pewnym ale ciekawym wyzwaniem ( a kto nie lubi wyzwań )były dla dzieci krzyżówki w których trzeba było się wykazać się wiedzą. Dzieci obejrzały bajkę i poznały ,,Przygody kota Filemona"

Wszystkim dzieciom życzymy w dniu ich święta dużo radości i uśmiechu.

1-06-2023(2)_500 1-06-2023(3)_500 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności