Logo Gminy Wielichowo

Wakacyjne zajęcia w filii bibliotecznej w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

ZMALUJ COŚ W BIBLIOTECE.

- A gdyby tak zabawić się w prawdziwego malarza???

- O tak!!!

- A jeżeli ja nie potrafię???

- Nie szkodzi. Wystarczy poznać odpowiednią technikę i zasady.

I tak dzieci wykonały magiczny obraz z księżycem w tle. Mimo tego, że na pierwszy rzut oka wszystkie obrazki były takie same - jak gdyby malowane od szablonu - to nic bardziej mylnego.

Każdy z nich różnił się wieloma szczegółami. A najważniejsze w tym było to, że wszystkie dzieci było zachwycone uzyskanym przez siebie efektem.

Zapraszamy do fotorelacji.

Galeria zdjęć

zdjęcia przedstawiają zajęcia z malowania zdjęcia przedstawiają zajęcia z malowania
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności