Tegoroczna odsłona Narodowego Czytania już niebawem. Tym razem czytać będziemy ,,Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej. Już dziś serdecznie zapraszamy do parku w Wilkowie Polskim 9 września , godz 14:00.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!