Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie z książką

Ocena 0/5

"Spotkanie z książką’’  odbywa się w bibliotece, w każdą środę opierając się na wybranych książkach, które stają się źródłem wiedzy, a także przenoszą nas w świat legendy takiej jak : Lech, Czech i Rus. Dzieci poznały początki państwa polskiego, naszych symboli narodowych oraz sąsiednich krajów. Dowiedzieliśmy się również dlaczego w godle Polski jest orzeł biały. W kolejnej części spotkania zrobiliśmy pracę plastyczną związana z dniem 11 listopada.

 szk_niepodległa 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności