Logo Gminy Wielichowo

Dzień Seniora w Dębsku

Ocena 0/5

W niedzielę 26 listopada 2023 r. odbyło się spotkanie seniorów z  Dębska i Pruszkowa. Uroczystość dla mieszkańców zorganizowali sołtysi  Jan Rosolski i Andrzej Ziemkowski, Rady Sołeckie obu wsi oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Dzień Seniora odbył się w sali wiejskiej w Dębsku.
Na uroczystość zaproszeni zostali: Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska, Sekretarz Gminy Ewa Kasperska oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Wielichowie Genowefa Feldgebel. W imieniu samorządowców Burmistrz Wielichowa złożyła seniorom serdeczne życzenia dołączając słodką niespodziankę. Sołtysi obu wsi wręczyli kwiat najstarszej uczestniczce spotkania. 

Podczas spotkania nie brakowało okazji do wspólnych rozmów, a atmosfera przyjęcia i wspomnień na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Organizatorzy bardzo dziękują za pomoc wszystkim, którzy wsparli przygotowanie tej   miłej uroczystości.

Galeria zdjęć

20231126_151140 20231126_151218_resized 20231126_151053 20231126_151553 20231126_151643_resized 20231126_153947 20231126_154008(0) 20231126_154116 20231126_154139 20231126_154224
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności