Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie Mikołajkowe w Zielęcinie

Ocena 0/5

W dniu 17 grudnia 2023 r. w Zielęcinie odbyły się Mikołajki, w których uczestniczyła Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wraz z Zastępcą Burmistrza Ewą Kasperską i Przewodniczącą Rady Miejskiej Wielichowa Genowefą Feldgebel.
Organizatorem spotkania był Sołtys wsi Zielęcin przy wsparciu Rady Sołeckiej, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielęcinie. Dla każdego uczestnika była przygotowana pieczona na ognisku kiełbaska oraz świąteczne wypieki. Wyczekiwanym przez wszystkie dzieci był Mikołaj, który rozdał każdemu drobny upominek. Niedzielne popołudnie minęło w radosnej świątecznej atmosferze.

Galeria zdjęć

411470811_761750162653099_8658763649528469439_n 411459357_761749955986453_7389623843879740883_n 411461650_761750149319767_6862746140190072993_n 411458881_761750005986448_3983324763040272966_n 411482138_761750075986441_5954501055862936796_n 411465208_761750125986436_2795416385958294662_n 411476654_761750082653107_1834972529277980442_n 411473918_761750032653112_2909214849192273330_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności