Logo Gminy Wielichowo

Filia biblioteczna w Wilkowie Polskim "Klub Fąfla"

Ocena 0/5

„Hu! hu! ha! Nasza zima zła!
Szczypie w nosy, szczypie w uszy,
Mroźnym śniegiem w oczy prószy,
Wichrem w polu gna!
Nasza zima zła! Nasza zima zła!...”

Nasze poświąteczne spotkanie w „Klubie Fąfla” z najmłodszymi dziećmi rozpoczęliśmy na zimowo - jak przystało na tę porę roku. Dzieci wysłuchały bajki z serii Kicia Kocia pt: „Zima”, oraz kilku wierszy o tej tematyce. A co można robić zimą na dworze? W co się bawić i jak się ubrać aby nie zmarznąć? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znaleźliśmy w książeczce o przygodach głównej bohaterki. Po wysłuchaniu bajki dzieci bardzo chętnie opowiadały o swoich ulubionych zabawach na dworze. Rozmowy te stały się pretekstem do wykonania pracy plastycznej zatytułowanej „Zima”. Dzieci z wielką radością i zapałem przystąpiły do pracy. Efekty tej pracy widoczne są na zdjęciach.

Tradycją naszych spotkań z dziećmi jest nie tylko czytanie bajek i praca plastyczna, ale również zabawa. Okazało się, że bardzo miłym zaskoczeniem dla dzieci była nowa gra „Dotknij i zgadnij”, którą dzieci znalazły w bibliotece pod choinką. Gra ta przysporzyła im wiele radości i pozytywnych emocji.

Zapraszamy już w najbliższy czwartek na kolejne zajęcia z cyklu „Klub Fąfla”.

Więcej zdjęć na naszym facebooku  CK.

Galeria zdjęć

1_PXL_20240104_143836146_600px 2_PXL_20240104_144003051_600px 3_PXL_20240104_144826544_600px 4_PXL_20240104_151122098_600px
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności