Logo Gminy Wielichowo

Filia biblioteczna w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

Dzień Babci w Polsce obchodzony jest niezmiennie 21 stycznia. W tych dniach wszystkie wnuki mają okazję podziękować swoim dziadkom za poświęcony im czas, opiekę i wspólną zabawę.

Najlepszym wyrazem wdzięczności i miłości ich wnuków są własnoręcznie wykonane prezenty. „Popołudnie z książką” w naszej bibliotece upłynęło na przygotowywaniu przez dzieci właśnie takich upominków. Można powiedzieć, że tym razem były to zajęcia praktyczno  - techniczne.  Mieliśmy bowiem ambitny plan – pojemnik z poduszeczką na igły. Pracę tę musieliśmy podzielić na dwa etapy. Na jednym spotkaniu wykonaliśmy pojemnik z życzeniami, a na drugim poduszeczkę na igły. Najtrudniejszym dla dzieci zadaniem było zszycie materiału, aby powstała kieszonka na watę. Jeśli ktoś myśli, że jest to niewykonalne dla dzieci sześcioletnich i trochę starszych, to się myli. Łatwo nie było - ale się udało! A radość dzieci niesamowita. Mamy nadzieje, że wszystkie Babcie docenią starania swoich wnuków.

 

 

 

 

FOTO_2_650px     

 FOTO_650px 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności