Logo Gminy Wielichowo

Podpisanie umowy o dofinansowanie

Ocena 0/5

W dniu 22 marca 2024r. Burmistrz  Wielichowa Honorata Kozłowska podpisała umowę o dofinansowanie projektu Koleją wspomnień przez Gminę Wielichowo. 

Projekt realizowany będzie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020.

W ramach projektu nastąpi zagospodarowanie terenu po kolejce wąskotorowej w Wilkowie Polskim oraz wyposażenie budynku starego dworca w Wielichowie. Kwota pozyskanego dofinansowania wynosi 110 744, 00 zł

PROW-2014-2020-logo-kolor_350px Logo_UE_RGB_Logo_EU_RGB-1_350px 

 

Galeria zdjęć

20240322_093720 20240322_093808 20240322_093812 20240322_093825
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności