Logo Gminy Wielichowo

„Senior na medal”

Ocena 0/5

W dniu 28 maja 2024 r. seniorzy z Gminy Wielichowo wyjechali na turniej bowlingowy w kręgielni Śmigiel. Celem wyjazdu była integracja oraz spopularyzowanie aktywności fizycznej seniorów. Impreza z kręglami okazała się świetnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu, przyniosła nie tylko dużo zabawy i śmiechu, ale także nauki. Między innymi pozwoliła poprawić koordynację ruchową oraz równowagę. Taka dawka dobrego ruchu i humoru była bardzo seniorom potrzebna.  Wszyscy  bardzo mile spędzili czas na wspólnej zabawie z nutką rywalizacji. Najlepsi gracze uhonorowani zostaną na podsumowaniu projektu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Było to działanie realizowane w ramach zadania publicznego pn.”Senior na medal” współfinansowane ze środków Gminy Wielichowo. 

Galeria zdjęć

444957778_487229816979506_5267104531384287908_n 445046724_487229430312878_8637318368064121992_n 445368662_487229143646240_7061283771937826285_n 445399345_487228750312946_4138667694413504548_n (1) 445408699_487229553646199_8952704100534242379_n 445422979_487229356979552_757437159099902538_n 445427735_487230396979448_6880772000097419077_n 445473685_487228720312949_5599027032365603013_n 446810466_487231423646012_7992988549168180496_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności