Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie Wigilijne w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

W dniu 12 grudnia br. w Wilkowie Polskim odbyło się Spotkanie Wigilijne, zorganizowane przez Sołtysa Damiana Apolinarskiego, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Radę Sołecką Wilkowa Polskiego.

Wydarzenie uświetnił występ lokalnej organizacji Zespołu Śpiewaczego „Wilkowianie”. Przybyło wielu mieszkańców wsi oraz gości w osobach: Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska, Przewodnicząca Rady Miejskiej Wielichowa Genowefa Feldgebel oraz ksiądz proboszcz Marek Smólski. Przy stołach, na których pojawiły się tradycyjne wigilijne potrawy nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd. 

Na zakończenie zaproszeni goście zostali obdarowani drobnymi upominkami.

Galeria zdjęć

20241213_181325 20241213_181419 20241213_181442 20241213_181605 20241213_190455 20241213_194154
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności