Logo Gminy Wielichowo

Ferie w filii bibliotecznej w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

Pierwszy dzień ferii w filii bibliotecznej w Wilkowie okazał się pełen kreatywności i dobrej zabawy. Tematem zajęć było stworzenie własnego kalendarza, co pozwoliło uczestnikom na rozwinięcie wyobraźni i artystycznych zdolności. Pomysły uczestników były naprawdę ciekawe i oryginalne – każdy kalendarz był unikalny i odzwierciedlał indywidualne zainteresowania oraz osobowość twórcy. Zajęcia przebiegły w miłej atmosferze, a efekty pracy były imponujące. Można śmiało powiedzieć, że pierwszy dzień ferii został dobrze wykorzystany, a dzieci wyszły z zajęć zadowolone i zainspirowane do dalszej twórczości.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności