Logo Gminy Wielichowo

Dzień Kobiet w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

Dnia 1 marca 2025 r. w sali wiejskiej w Wilkowie Polskim odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet dla Pań z Wilkowa Polskiego oraz Celinek. Organizatorami spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich w Wilkowie Polskim. W wydarzeniu uczestniczyła Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska, Przewodnicząca Rady Miejskiej Wielichowa Genowefa Feldgebel, Sołtys Wilkowa Polskiego Damian Apolinarski, Sołtys Celinek Leokadia Kubacka oraz licznie zebrane Panie. Na spotkaniu nie zabrakło życzeń, tradycyjnego goździka oraz słodkiego upominku.

Sołtys wsi Damian Apolinarski oraz przedstawiciel Rady Sołeckiej Wilkowa Polskiego Sebastian Zygmanowski wręczyli kwiaty wszystkim obecnym na spotkaniu Paniom.

Sobotnie południe minęło w miłej atmosferze.

Galeria zdjęć

20250301_181814 20250301_181820 20250301_194044 20250301_181028 20250301_181135 20250301_181159 20250301_181230 20250301_181832 20250301_182018 20250301_182151 20250301_191051 20250301_193156 20250301_180855 20250301_180905 20250301_181013 20250301_181016 20250301_194119
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności