Logo Gminy Wielichowo

Zakończenie sezonu sekcji działających w Centrum Kultury

Ocena 0/5

24 czerwca na boisku w Wielichowie odbyło się zakończenie sezonu sekcji działających w Centrum Kultury. Na imprezę zostały zaproszone wszystkie dzieci, które cały rok uczęszczają na różne zajęcia organizowane w Centrum Kultury: cheerleaderki, grupa taneczna Wilkowian, dzieci uczęszczające na zajęcia w Izbie Historii, w Bibliotece i Filii Bibliotecznej, zuchy oraz LKP Pieczarka.

Na wstępie Burmistrz Honorata Kozłowska podziękowała prowadzącym sekcje i życzyła udanej zabawy.

Dzieci mogły korzystać z różnych atrakcji, był dmuchaniec, konkurencje piłkarskie , bańki mydlane, slalom w alkogoglach, slalom na nartach animacyjnych oraz na zakończenie kolorowy wyrzut proszków holi. Słodką niespodzianką w postaci lodów zaskoczyła dzieci Pani Burmistrz.

Dziękujemy i zapraszamy na nasze zajęcia od września!

 

Galeria zdjęć

IMG_2192 IMG_2232 IMG_2234 IMG_2250 IMG_2268 IMG_2280 IMG_2299 IMG_2307 IMG_2321 IMG_2334 IMG_2394 IMG_2425
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności