Logo Gminy Wielichowo

Wilkowianie w Sielinku

Ocena 0/5

W niedzielę 8. czerwca Ludowy Zespół Śpiewaczy „Wilkowianie” po raz kolejny wystąpił w Sielinku podczas XXXI Wielkopolskich Targów Rolniczych. Zespół wykonał piosenki ludowe i biesiadne, zaś dziecięca grupa taneczna zaprezentowała wiązankę tańców ludowych. Panie z zespołu wystąpiły w nowych, zielonych kamizelkach, które pięknie pasują do wzorzystych spódnic. Mimo niesprzyjającej pogody, śpiew i tańce w wykonaniu Wilkowian zainteresowały wielu widzów, którzy nagrodzili artystów brawami.

Galeria zdjęć

IMG_1726 IMG_1727 IMG_1718 IMG_1728 IMG_1729 IMG_1721 IMG_1720 IMG_1724 IMG_1723 IMG_1725
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności