Logo Gminy Wielichowo

Dzień Taty w Zielęcinie

Ocena 0/5

Dnia 5 lipca 2025 r. odbył się Dzień Taty w Zielęcinie. Organizatorem wydarzenia był Sołtys Zielęcina Przemysław Woźny wraz z Radą Sołecką, OSP Zielęcin oraz KGW Zielęcin.

W wydarzeniu udział wzięły Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Genowefa Feldgebel. 

Na dzieci czekał ogrom przygotowanych atrakcji m. in. malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków oraz spotkanie z alpakami. Najmłodsi mieli także zapewnione dmuchańce, animacje, kącik „Tuptusie” oraz wizytę Sticha- bohatera znanego z kreskówek.  

Przygotowane zostały konkurencje przygotowane przez druhów OSP Zielęcin.

Każdy uczestnik mógł poczęstować się ciastem oraz kawą przygotowaną przez KGW Zielęcin a także usmażyć kiełbaskę na ognisku.

Sobotnie południe minęło w miłej, rodzinnej atmosferze. 

Galeria zdjęć

IMG_0619 IMG_0613 IMG_0614 IMG_0615 IMG_0616 IMG_0617 IMG_0618 IMG_0620 IMG_0621 IMG_0622 IMG_0623 IMG_0624 IMG_0625 IMG_0611 IMG_0612
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności