Logo Gminy Wielichowo

Filia Biblioteczna w Wilkowie Polskim - „Popołudnie z książką”

Ocena 0/5

Za oknem coraz więcej odcieni żółci, czerwieni i brązów, dlatego postanowiliśmy sięgnąć po książkę „Jesień w Klinice Leśnych Zwierząt w Leśnej Górce” Tomasza Szweda, a dokładniej po opowiadanie „Gra w kolory”. To ciepła i wzruszająca, a momentami zabawna historia, która pięknie obrazuje barwy jesieni za pomocą słów.

Zainspirowani opowiadaniem zabraliśmy się do działania – czyli do naszej pracy plastycznej! Z kartonów, farb i plasteliny, przy pomocy sprawnych rąk, powstały przestrzenne jesienne prace 3D, pełne kolorów i wyobraźni. Choć wymagało to sporo wysiłku, nie zabrakło też czasu na zabawę i wyzwania ruchowe, które wywołały mnóstwo śmiechu i radości.

Nasze cykliczne spotkania zawsze łączą czytanie, twórczość i dobrą zabawę – i tym razem również udało się stworzyć wyjątkowy, ciepły klimat. Wierzymy, że te chwile pozostaną z dziećmi na długo.

Galeria zdjęć

plakat Bez nazwy (800 x 600 px) (1) Bez nazwy (800 x 600 px)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności