Logo Gminy Wielichowo

Filia Biblioteczna w Wilkowie Polskim - Popołudnie z książką

Ocena 0/5

„Popołudnie z książką” w naszej bibliotece toczyło się wokół niezwykłej bohaterki – Araminty Spookie z książki „Mój nawiedzony dom”. Okazało się, że nawiedzony dom wcale nie musi być straszny, a duchy potrafią być całkiem zabawne!

Krótkie streszczenie tej książki miało na celu zachęcenie dzieci do sięgnięcia po tę lekturę… i udało się! A po opowiadaniu o przygodach odważnej Araminty uczestnicy zabrali się do pracy i stworzyli własne, śmieszne pająki, które bardziej rozśmieszają, niż straszą.

Było trochę magii, sporo śmiechu i mnóstwo kreatywności. Na koniec dzieci zdążyły jeszcze zagrać w halloweenową wersję lubianej gry Dobble.

Galeria zdjęć

Popołudnie z książką (800 x 600 px) image001 image002 image003 image004 image005 image006
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności