Logo Gminy Wielichowo

Święto Niepodległości w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

            Dnia 10 listopada 2025 r. z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się w Wilkowie Polskim uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny, która została odprawiona przez Księdza Proboszcza Marka Smólskiego. Po Mszy św. uczestnicy uroczystości oraz delegacje zebrali się wspólnie pod kościołem aby zapalić znicze i złożyć wiązanki pod krzyżem w celu upamiętnienia tego ważnego wydarzenia. 

            W wydarzeniu udział wzięli: Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska, Dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie Urszula Dopierała, Sołtys Wilkowa Polskiego Damian Apolinarski, Sołtys Celinek Leokadia Kubacka, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Wilkowie Polskim Marzena Apolinarska oraz Ludowy Zespół Śpiewaczy Wilkowianie.

Galeria zdjęć

image001 image002 image003 image004 image005 image006 image007 image008 image009 image010 image011 image012 image013
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności