Logo Gminy Wielichowo

Dzień Pracownika Socjalnego

Ocena 0/5

         W piątek 21 listopada 2025 r. Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wraz z Zastępcą Burmistrza Ewą Kasperską złożyły życzenia Kierownikowi Pani Monice Drgas oraz pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielichowie z okazji ich święta.

         Ośrodek realizuje powierzone mu zadania na rzecz mieszkańców naszej gminy, którzy często znajdują się w trudnych okolicznościach życiowych. Świadczy usługi opiekuńcze oraz tworzy warunki sprzyjające aktywizacji społecznej, pomagając w zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych osób i rodzin.

         Życzymy im wrażliwości na drugiego człowieka, nieustannego rozwoju oraz pomyślności w życiu osobistym.

Galeria zdjęć

IMG-20251121-WA0007 IMG-20251121-WA0000
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności