Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie z Mikołajem

Ocena 0/5

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielichowie tradycyjnie już od wielu lat przy finansowym wsparciu  Gminy Wielichowo zorganizował dla dzieci Spotkanie z Mikołajem.

Impreza odbyła się w dniu 7 grudnia 2019 r. w Sali Centrum Kultury, gdzie zgromadziło się 78 dzieci. W imprezie uczestniczył  Zastępca  Burmistrza Wielichowa Pani Ewa Kasperska, która obdarowała dzieci mikołajkowymi gadżetami i słodkimi upominkami, życząc przy tym dobrej zabawy.

Oprawę muzyczną oraz wiele zabaw ruchowych zapewniła Firma ART KIDS z Poznania.  Największą jednak atrakcją – jak co roku, okazał się Św. Mikołaj, który oprócz słodkich prezentów przywiózł ze sobą mnóstwo uśmiechu. Oczekiwana przez cały rok wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Dzieci zadowolone wróciły do swoich domów.

Galeria zdjęć

79155120_2578113935590844_4352351546588004352_n 79412130_2989236404444336_2336515174560694272_n 78624904_1387325858108488_8698243230434590720_n 78743127_779767352436925_8502818984356216832_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności