Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie okolicznościowe „Danie wspólnych chwil”

Ocena 0/5

W dniu 10 grudnia 2025 roku odbyło się szóste przedświąteczne spotkanie IV edycji programu „Danie wspólnych chwil”, organizowane przez KGW w Wielichowie w partnerstwie z Fundacją Biedronki. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście w osobach: pani Ewa Kasperska – zastępca Burmistrza Wielichowa, pani Ada Cicha – prezes Stowarzyszenia „Druga Młodość”, seniorzy i sympatycy Kół Gospodyń 60+. Było to spotkanie okolicznościowe z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pełne życzliwości, z piękną polską kolędą i okazją do wspólnie spędzonego czasu.

Przedświąteczna atmosfera była też wspaniałą okazją do podziękowań, życzeń, wielu mikołajkowych atrakcji oraz prezentów i upominków dla uczestników cyklicznych spotkań, ufundowanych przez Fundację Biedronki. Na stołach królował barszcz z uszkami, ryba i kapusta z grzybami, makiełki, pierogi, śledź w śmietanie, domowe ciasto, owoce i zdrowe napoje. Wspólnie spędzony czas przy posiłku zachęcał do sympatycznych rozmów, wspomnień oraz dzielenia się życzeniami świątecznymi i noworocznymi.

Wigilijne spotkanie zapewniło wszystkim uczestnikom oraz zaproszonym gościom wiele miłych wspólnych chwil, radości i uśmiechu na twarzy, a także z pewnością dodało sił i pozytywnej energii na nadchodzący 2026 rok.

Dziękujemy wszystkim osobom za zaangażowanie w organizację oraz stałe wspieranie działań na rzecz naszej lokalnej społeczności.

Galeria zdjęć

image001 IMG-20251211-WA0019 IMG-20251211-WA0020 IMG-20251211-WA0023 IMG-20251211-WA0028 image002 image003 IMG-20251211-WA0001(1) IMG-20251211-WA0004(1) IMG-20251211-WA0005 IMG-20251211-WA0006(1) IMG-20251211-WA0007
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności