Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie świąteczne z emerytowanymi pracownikami Urzędu

Ocena 0/5

W poniedziałek 15 grudnia 2024 r.  w sali posiedzeń tutejszego urzędu, Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wraz z Sekretarzem Ewą Kasperską spotkały się z emerytowanymi pracownikami Urzędu Miejskiego w Wielichowie.

Spotkanie miało charakter świąteczny i było okazją do przywołania wspomnień. 

Zebrani goście złożyli sobie najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne.

 

Galeria zdjęć

image002 image003 image004 image005 image006 image007 image001
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności