Logo Gminy Wielichowo

Mikołajki w Zielęcinie

Ocena 0/5

         Dnia 14 grudnia 2025 r. w Zielęcinie odbyło się spotkanie Mikołajkowe dla mieszkańców, zorganizowane przez Sołtysa Przemysława Woźnego wraz z Radą Sołecką, OSP Zielęcin oraz Kołem Gospodyń Wiejskich wsi.

         W wydarzeniu udział wzięli: Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska, Sekretarz Gminy Ewa Kasperska, Przewodnicząca Rady Miejskiej Wielichowa Genowefa Feldgebel oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy wsi Zielęcin. 

         W programie nie zabrakło uroczystego odpalenia choinki, wspólnego ogniska z kiełbaskami, ciepłej zupy, a także kawy, herbaty i pierników. Była również muzyka, zabawy oraz długo wyczekiwany przyjazd Świętego Mikołaja, który wywołał wiele uśmiechów na twarzach dzieci i dorosłych. 

Galeria zdjęć

il20251214_952362511_xlarge il20251214_952362141_xlarge il20251214_952362277_xlarge il20251214_952362317_xlarge il20251214_952362337_xlarge il20251214_952362411_xlarge il20251214_952362167_xlarge il20251214_952362415_xlarge il20251214_952362097_xlarge il20251214_952362383_xlarge
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności