Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie Wigilijne w Łubnicy

Ocena 0/5

13 grudnia 2019 roku w sali wiejskiej w Łubnicy odbyło się Spotkanie Wigilijne, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Łubnicy. Przewodnicząca KGW Pani Maria Piechota witając zebranych życzyła wszystkim spokojnych, rodzinnych świąt.

W imieniu gości życzenia świąteczne złożyła wszystkim Pani Honorata Kozłowska, Burmistrz Wielichowa. Po życzeniach goście i mieszkańcy Łubnicy podzielili się opłatkiem a następnie zasiedli do wspólnego stołu pełnego świątecznych potraw.

Galeria zdjęć

DSC_0014 DSC_0019 DSC_0020 DSC_0021 DSC_0029 DSC_0043 DSC_0044 DSC_0045 2-2 DSC_0012
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności