Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie opłatkowe w Reńsku

Ocena 0/5

         W poniedziałek 6 stycznia 2026 r., tradycyjnie w Święto Trzech Króli w świetlicy wiejskiej w Reńsku, odbyło się spotkanie opłatkowe mieszkańców wsi. Spotkanie poprzedzone było Mszą Św. w intencji wszystkich mieszkańców, odprawioną przez Proboszcza Parafii, księdza Marka Smólskiego.

         W spotkaniu uczestniczyła Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska. Po nabożeństwie mieszkańcy i zaproszeni goście złożyli sobie życzenia noworoczne i przełamali się opłatkiem. 

         Dla wszystkich przybyłych na spotkanie przygotowano poczęstunek.  Przy wspólnym stole towarzyszyła rodzinna i ciepła atmosfera.

Galeria zdjęć

IMG-20260106-WA0008 IMG-20260106-WA0012 IMG-20260106-WA0013 IMG-20260106-WA0015 IMG-20260106-WA0016 IMG-20260106-WA0019 IMG-20260106-WA0022 IMG-20260106-WA0023 IMG-20260106-WA0027
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności