Logo Gminy Wielichowo

Filia Biblioteczna w Wilkowie Polskim - Tydzień Bibliotek

Ocena 0/5

FILIA BIBLIOTECZNA W WILKOWIE POLSKIM

„Biblioteka. Otwierasz – odkrywasz” – pod takim hasłem upływał tegoroczny Tydzień Bibliotek. Nie mogło więc zabraknąć wydarzenia, które przeniosło dzieci prosto do świata wyobraźni i fantazji.

15 maja Filia Biblioteczna w Wilkowie Polskim zaprosiła przedszkolaki na spektakl „Alicja w Krainie Czarów” w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Początkowo dzieci miały odwiedzić bibliotekę, jednak deszczowa pogoda pokrzyżowała nasze plany. Na szczęście szybko udało się znaleźć rozwiązanie i tym razem to teatr odwiedził dzieci w przedszkolu.

Przygody Alicji, Białego Królika, Szalonego Kapelusznika i innych niezwykłych bohaterów bardzo spodobały się małym widzom. Było dużo śmiechu, wspólnej zabawy oraz piosenek śpiewanych na żywo. Dzieci mogły na chwilę przenieść się do zaczarowanej krainy, w której wyobraźnia naprawdę nie zna granic.

I chyba możemy śmiało powiedzieć, że spektakl okazał się wielkim sukcesem… skoro jeden z rekwizytów został prawie „uprowadzony”! Jednej z dziewczynek tak bardzo spodobał się króliczek, że nie chciała się z nim rozstać. Na szczęście wspaniali aktorzy wykazali się dużym zrozumieniem i wspólnie udało się znaleźć szczęśliwe rozwiązanie tej „króliczej” historii.

Takie spotkania najlepiej pokazują, że biblioteka naprawdę otwiera i odkrywa dziecięcą wyobraźnię, radość oraz magię opowieści.

Dziękujemy Paniom z Przedszkola w Wilkowie Polskim za miłe przyjęcie.

Galeria zdjęć

Dodaj tytuł image001 image002 image003 image004 image005 image006
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności