Logo Gminy Wielichowo

„Powitanie Lata” w Śniatach

Ocena 0/5

W minioną sobotę 20 czerwca 2026 r., w Śniatach odbył się organizowany już od wielu lat festyn pn. „Powitanie Lata”, w którym licznie wzięli udział mieszkańcy Śniat oraz sąsiednich wsi.

W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście: Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska, Przewodnicząca Rady Miejskiej Wielichowa Genowefa Feldgebel, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Henryk Szymański, Starosta Grodziski Mariusz Zgaiński oraz Dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie Urszula Dopierała. 

W bogatym programie artystycznym wystąpiły dzieci z Przedszkola „Gacek” w Śniatach oraz ich rodzice w kabarecie pt. „Śniaty – moje miejsce”. Nie zabrakło również występów tanecznych cheerlederek. Na mieszkańców, głównie dzieci, czekały liczne atrakcje. 

Choć początkowo pogoda nie rozpieszczała uczestników, po pewnym czasie niebo się rozpogodziło, pozwalając kontynuować spotkanie w miłej i radosnej atmosferze. 

Organizatorem wydarzenia byli: Sołectwo Śniaty, KGW w Śniatach oraz OSP Śniaty.

Galeria zdjęć

DSC04796 Bez nazwy5 DSC04737 DSC04749 DSC04741_bn DSC04757 DSC04791 Image 2026-06-21 at 20.47.15(5)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności