Logo Gminy Wielichowo

700-lecie Zielęcina

Ocena 0/5

Dnia 01.06.2019 r w miejscowości Zielęcin obchodzono obchody 700 lecia wsi . Organizatorami byli Urząd Miejski w Wielichowie, Centrum Kultury, Sołtys Zielęcina wraz z Radą Sołecką oraz KGW Zielęcin.
Na imprezę przybyli: vice starosta powiatu grodziskiego Sławomir Górny, Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska, Przewodnicząca Rady Miejskiej Wielichowa Genowefa Feldgebel, radni powiatowi: Jan Grochowy i Stanisław Marciniak, radni gminy Wielichowo, sołtysi , przewodniczące Kół Gospodyń, ksiądz proboszcz Wieńczysław Nowak oraz dyrektorzy i kierownicy jednostek gminnych. Uroczystość otwarł sołtys Przemysław Woźny przedstawiając krótki rys historyczny miejscowości. Następnie przy dźwięku hejnału gminy Wielichowo na maszt została wciągnięta flaga Zielęcina. Kolejnym punktem imprezy były występy artystyczne mieszkańców Zielęcina, które cieszyły się ogromnym uznaniem wśród publiczności. Po zakończeniu części artystycznej zabrali głos zaproszeni goście, a na ręce sołtysa i przewodniczącej Koła KGW Zielęcin zostały przekazane pamiątkowe upominki. Organizatorzy zapewnili smaczną grochówkę oraz kawę, herbatę i wypieki dla wszystkich uczestników wydarzenia. Cała impreza odbyła się w miłej, rodzinnej, sympatycznej atmosferze, która skończyła się zabawą taneczną.

Galeria zdjęć

DSC_2413 DSC_2416 DSC_2418 DSC_2419 DSC_2421 DSC_2425 DSC_2426 DSC_2428 DSC_2432 DSC_2469 DSC_2470 DSC_2471 DSC_2472 DSC_2473 DSC_2476 DSC_2477 DSC_2485 DSC_2487 DSC_2490 DSC_2497
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności