Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie grillowe w Łubnicy

Ocena 0/5

W dniu 5 czerwca br. w Łubnicy odbyło się spotkanie grillowe połączone z warsztatami kulinarnymi kobiet.

W tym wydarzeniu udział wzięła Burmistrz Honorata Kozłowska , sołtys Łubnicy Jacek Piechota, przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Łubnicy oraz mieszkańcy wsi.

Po długiej nieobecności spowodowanej obostrzeniami sanitarnymi, sobotni wieczór był okazją do rozmów, wymiany przepisów kulinarnych i otwarcia sezonu grillowego.

Galeria zdjęć

DSC_0470 DSC_0475 DSC_0482 DSC_0483 DSC_0491 DSC_0492 DSC_0493 DSC_0484 DSC_0485 DSC_0486 DSC_0487 DSC_0488 DSC_0489 DSC_0490
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności