Logo Gminy Wielichowo

75-lecie Koła Łowieckiego nr 36 „Drop” w Wielichowie

Ocena 0/5

15 listopada odbyły się uroczystości związane z jubileuszem 75-lecia Koła Łowieckiego nr 36 „Drop” w Wielichowie. Obchody rozpoczęła uroczysta msza święta, podczas której ks. Wieńczysław Nowak poświęcił sztandar koła. Był to podniosły moment, podkreślający wieloletnią tradycję, zaangażowanie i dorobek myśliwych.

Po mszy świętej uczestnicy przenieśli się do restauracji MDS, gdzie odbyła się część oficjalna, a po niej  jubileuszowa zabawa. Wzięli w niej udział członkowie koła wraz z żonami oraz zaproszeni goście. W ciepłej, życzliwej atmosferze wspominano historię koła, jego dokonania oraz osoby, które przez lata budowały jego pozycję w lokalnej społeczności.

Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in.: Honorata Kozłowska – Burmistrz Wielichowa, Mariusz Zgaiński – Starosta Grodziski, Kazimierz Breś – Wójt Gminy Kamieniec, Mikołaj Jakubowski – Łowczy Okręgowy, przedstawiciele Nadleśnictwa Kościan, prezesi sąsiadujących kół łowieckich, rolnicy współpracujący z kołem, przyjaciele i sympatycy „Dropia”.

Wszyscy goście złożyli członkom Koła Łowieckiego nr 36 „Drop” serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszej pomyślności, bezpiecznych łowów i kolejnych lat owocnej działalności na rzecz przyrody oraz lokalnej społeczności.

Galeria zdjęć

2b08c471-ebaa-4ba7-a2e1-f99f76985693 b5d7059e-263c-4674-8b5e-21736d89d54c 846ef1bc-113e-44bf-a189-8ceffc93e81e f3411b3f-5b35-4cf1-b525-6c2a48d741b3 7dee1e47-854e-4e8c-b422-9f5175fac1fc 9d9c2d8d-ede7-4585-b863-71daf1854b53 019c6cdb-67ef-49df-839d-0ed1ee2b39f8 eef28793-58ea-473c-82cb-50499ec05e2d 93ef829f-77d1-46bd-9526-9d47ab4b4c9f
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności