Logo Gminy Wielichowo

Absolutorium Burmistrza

Ocena 0/5

W środę 12 czerwca 2019 r. dzieci z przedszkola w Wilkowie Polskim pod opieką wychowawczyni  pani Barbary Andrzejewskiej wspieranej przez mamy odwiedziły Urząd Miejski w Wielichowie gdzie spotkały się z Burmistrzem panią Honoratą Kozłowską.
Pani Burmistrz opowiedziała dzieciom na czym polega praca Burmistrza oraz jaką rolę pełni Urząd i jego pracownicy. Chętnie odpowiadała też na „trudne” pytania przedszkolaków.   W podziękowaniu za miłe przyjęcie maluchy zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne oraz wręczyły  pani Burmistrz własnoręcznie przygotowane laurki.

Galeria zdjęć

DSC_3975 DSC_3980 DSC_3983 DSC_3986 DSC_3989 DSC_4002
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności