Pojawiły się już pierwsze ozdoby na naszym świątecznym drzewku. Serdecznie dziękujemy, jednak czekamy na więcej! Zapraszamy do Centrum Kultury
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!