Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że w lutym na terenie Państwa gminy realizowane jest Badanie aktywności ekonomicznej ludności (BAEL).
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!