Logo Gminy Wielichowo

Budowa ścieżki pieszo-rowerowej Wielichowo-Śniaty

Ocena 0/5

W dniu 22 czerwca 2020 r. informowaliśmy Państwa o podpisaniu aktu notarialnego z Gminą Śmigiel na podstawie którego, Gmina Wielichowo nabyła w formie darowizny nieruchomości, położone w Wilkowie Polskim, Śniatach i Zieminie, po byłej Śmigielskiej Kolei Wąskotorowej.

6 lipca 2020 r. na ręce Pana Wojciecha Jankowiaka Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego złożony został list intencyjny w sprawie współpracy, pomiędzy Gminą Wielichowo, a samorządem Województwa Wielkopolskiego, przy budowie ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Wielichowo-Śniaty.

Miło nam poinformować, iż w dniu 5 października 2020 r. do urzędu wpłynęła odpowiedź, w której Urząd Marszałkowski wyraził wolę współpracy w tym zakresie.

W związku z powyższym w najbliższym czasie kontynuowane będą procedury zmierzające do przekazania gruntów na rzecz Województwa Wielkopolskiego, celem budowy w najbliższych latach przez samorząd województwa, przedmiotowej ścieżki pieszo-rowerowej.

List intencyjny

Odpowiedź Urzędu Marszałkowskiego


Galeria zdjęć

20170804_113955 20170804_114127 kolejka 20170804_113921
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności