Logo Gminy Wielichowo

Dwuletnia przygoda i praca w filii w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

Grudzień tego roku oznacza koniec mojej dwuletniej przygody i pracy w naszej filii. Dlatego chciałabym podziękować za fantastyczną współpracę z dziećmi na zajęciach , które tak wytrwale uczestniczyły w naszych spotkaniach. Za ich uśmiech , rozbrajającą szczerość i chęć do działania. Mam nadzieję , że czas spędzony na zajęciach ,,Popołudnie z książką”  i ,,Klub Fąfla” będą ciepło wspominały. Dziękuję również rodzicom , którzy wraz ze swoimi pociechami odwiedzali bibliotekę, oraz wszystkim czytelnikom.

Jest mi także niezmiernie miło z powodu dzisiejszej wizyty dzieci z zerówki i pani Basi, które mnie odwiedziły by się pożegnać. . Dziękuję za fantastyczną papierową bombkę zrobioną przez dzieci z myślą o mnie. Mogę zapewnić ,że nasze wspólne spotkania długo pozostaną w mojej pamięci.

Z okazji zbliżających się świąt życzę wszystkim pogody ducha, optymizmu i zdrowia tak ważnego w tym niepewnym czasie.

Kicińska Angelika

Galeria zdjęć

17.12.2021(5) 17.12.2021(6)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności