Logo Gminy Wielichowo

Dzień Kobiet w Gminie Wielichowo

Ocena 0/5

Dnia 9 marca 2024 r. odbyły  się spotkania z okazji Dnia Kobiet w Zielęcie, Łubnicy oraz Augustowie.

W Zielęcinie oraz Łubnicy uczestniczyła Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej Genowefą Feldgebel natomiast w Augustowie Sekretarz Gminy Ewa Kasperska. Panie obdarowały wszystkie kobiety słodkim upominkiem.

Podczas spotkań był wspólny poczęstunek,  życzenia oraz kwiaty od Sołtysów wsi wraz z przedstawicielami Rady Sołeckiej.  

Południe minęło w miłej i ciepłej atmosferze.

Zielęcin:

 image_50444801_650px  image_67201537_650px

image_50728705_650px

image_50449921_650px  

 

Łubnica:

 DSC_0038_650px

 DSC_0041_650px

DSC_0027_650px

grupowe_650px

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności