Logo Gminy Wielichowo

Dzień Kobiet w Wielichowie

Ocena 0/5

W dniu 4 marca odbyło się  spotkanie okolicznościowe z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. W spotkaniu licznie uczestniczyły członkinie KGW w Wielichowie oraz zaproszeni goście w osobach: Honorata Kozłowska – Burmistrz Wielichowa, Ewa Kasperska – Sekretarz Gminy, Ada Cicha- Prezes Stowarzyszenia „Druga Młodość”. W imieniu zaproszonych gości życzenia wszystkim szanownym paniom złożyła  Burmistrz Honorata Kozłowska dziękując równocześnie za ich aktywną działalność na rzecz środowiska lokalnego. Był to wspaniały wieczór, który obfitował w wydarzenia kulinarne i taneczne. Po wspólnej kolacji  i obdarowaniu kobiet tradycyjnymi podarunkami w postaci symbolu Dnia Kobiet jakimi są goździki i słodycze, na Sali pojawił się Biały Miś , który wyrwał panie do wspólnego tańca. Zarząd KGW serdecznie dziękuję wszystkim Paniom za udział i wspaniałą atmosferę.

Galeria zdjęć

3a8a0505-80e2-4adc-969d-d389df14e4b5 7e8f595c-8adf-4e55-9023-e128c1c0f43e (1) 8f124190-b08c-45fc-bc3e-6c92e14214ff 631c0824-e0a6-4185-b3dd-9feb2e2c82f2 700166e2-1cf6-4564-b816-4453b38a2eed 481483185_3936947816622066_5217421117357212178_n 481941022_620066994161834_2066344218645913275_n (1) 186d3462-e0d9-4036-a56b-1d2c55a8103c
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności