Logo Gminy Wielichowo

Dzień Kobiet w Zielęcinie

Ocena 0/5

W niedzielę 1 marca 2020 r. mieszkanki Zielęcina świętowały Dzień Kobiet. W spotkaniu uczestniczyła Ewa Kasperska, zastępca Burmistrza Wielichowa oraz  Genowefa Feldgebel, Przewodnicząca Rady Miejskiej Wielichowa.

 

Wszystkich przybyłych na spotkanie, które odbyło się w sali wiejskiej w Łubnicy powitał sołtys Przemysław Woźny.  Dla pań czekała niespodzianka w postaci grupy tanecznej Dalaya Bellydance Group, która pokazała kroki do tańca orientalnego.
W miłej atmosferze panie z Zielęcina spędziły niedzielne popołudnie przy kawie i placku. Aby uświetnić ten dzień jeszcze bardziej, Panie otrzymały od sołtysa symbolicznego kwiatka.

Galeria zdjęć

FB_IMG_1583129598409 FB_IMG_1583129601274 FB_IMG_1583129603678 FB_IMG_1583129606091 FB_IMG_1583129608702 FB_IMG_1583129611024 FB_IMG_1583129613260 FB_IMG_1583129615461 FB_IMG_1583129622531 FB_IMG_1583129633832 FB_IMG_1583129640229 FB_IMG_1583129646939 FB_IMG_1583129649258 FB_IMG_1583129660003 FB_IMG_1583129670399 FB_IMG_1583129674949 FB_IMG_1583129677369 FB_IMG_1583129683126 FB_IMG_1583129686843 FB_IMG_1583129689176 FB_IMG_1583129692478 FB_IMG_1583129694851 FB_IMG_1583129697637 FB_IMG_1583129703687 FB_IMG_1583129706109 FB_IMG_1583129708490
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności