Logo Gminy Wielichowo

Dzień Otwarty w Filii Bibliotecznej – dziękujemy, że byliście z nami!

Ocena 0/5

W minioną środę Filia Biblioteczna w Wilkowie Polskim otworzyła swoje drzwi szerzej niż zwykle, zapraszając mieszkańców na wyjątkowy Dzień Otwarty. Była to okazja, aby odwiedzić bibliotekę i zobaczyć, jak zmieniła się po remoncie, odkryć na nowo świat książek i zajrzeć w każdy jej zakamarek.

W tym dniu biblioteka zamieniła się w tętniące życiem centrum spotkań, rozmów i literackich inspiracji. Na odwiedzających czekały m.in. upominki w postaci zakładek do książek, słodkości, a na najmłodszych – kolorowe balony.

Dzień Otwarty pokazał, że biblioteka to nie tylko miejsce wypożyczania książek, lecz także centrum spotkań, integracji i kultury. To przestrzeń, w której każdy – niezależnie od wieku – może znaleźć coś dla siebie.

Dzisiejsze wydarzenie to dowód, że ludzie wciąż kochają książki i chcą się wokół nich spotykać.

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili ten dzień razem z nami!

Galeria zdjęć

IMG-20250918-WA0006 image001 IMG-20250918-WA0007 IMG-20250918-WA0009 IMG-20250918-WA0013 image005 IMG-20250918-WA0003 IMG-20250918-WA0004 IMG-20250918-WA0002 image002 image004 image003
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności