Logo Gminy Wielichowo

Dzień Sąsiada w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

W sobotę, 28 czerwca 2025 roku w Wilkowie Polskim odbył się „Dzień Sąsiada”, zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Wilkowie Polskim. W spotkaniu uczestniczyła Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska oraz licznie zebrani mieszkańcy wsi.

Główną atrakcją wydarzenia było wspólne ognisko, przy którym nie zabrakło rozmów i integracji. Sobotnie popołudnie minęło w miłej atmosferze. 

Galeria zdjęć

20250628_192310 20250628_192745 20250628_193126 20250628_193344 20250628_192328 20250628_192429 20250628_192439 20250628_192531
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności