Logo Gminy Wielichowo

Ferie w Centrum Kultury

Ocena 0/5

            W dniach 17 – 21 stycznia Centrum Kultury w Wielichowie zaplanowało szereg atrakcji w ramach Ferii.  Poniedziałek zaplanowany był wyjazdem na lodowisko, jednak pogoda uniemożliwiła wycieczkę. Zamiast jazdy na łyżwach dzieci spędziły ten dzień w klimacie kinowym, gdzie oglądały swoje ulubione bajki i filmy. Wtorkowe zajęcia to warsztaty tworzenia zapachowych świec. W środę grupa niemal 70 dzieci udała się do Leszna, aby szaleć w JUMP Arenie. Kolejny dzień dzieci spędziły na zajęciach w Bibliotece, gdzie nie tylko obcowały z książkami, ale też miały okazje stworzyć swój własnoręczny album czy maskę karnawałową. Piątek to natomiast dzień gier, gdzie w Sali Centrum Kultury  dzieci do dyspozycji miały m.in. gry planszowe, stoły do ping-ponga czy x-boxa z grami sportowymi.

Galeria zdjęć

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci Zdjęcie przedstawia grupę dzieci Zdjęcie przedstawia grupę grających dzieci Zdjęcie przedstawia grupę dzieci w maskach Zdjęcie przedstawia grupę dzieci Zdjęcie przedstawia sale kinową Zdjęcie przedstawia grupę dzieci Zdjęcie przedstawia grupę dzieci na trampolinach Zdjęcie przedstawia grupę dzieci na trampolinach Zdjęcie przedstawia grupę dzieci na trampolinach
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności