Logo Gminy Wielichowo

Festyn rodzinny w Szkole Podstawowej w Wielichowie

Ocena 0/5

W niedzielę  21 maja, Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej Genowefą Feldgebel uczestniczyła w Festynie Rodzinnym zorganizowanym na boisku przy Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Wielichowie.                

Organizatorzy Festynu: Rada Rodziców oraz Dyrektor Szkoły zaplanowali wiele atrakcji tj: bańki mydlane, zabawy prowadzone przez animatorów, zamki dmuchane oraz karuzele. W realizację przedsięwzięcia zaangażowali się rodzice oraz nauczyciele.

Spotkanie uświetniły występy artystyczne dzieci. Niedzielne popołudnie w Wielichowie upłynęło w  radosnej, rodzinnej atmosferze.

Zdjęcia z Festynu Rodzinnego w Wielichowie zostały pobrane za zgodą ze strony grodzisk.naszemiasto.pl

Galeria zdjęć

20230521_164505 646a0d6cdf45e_o_large 646a0d6e900e6_o_large 646a0d7e7ae46_o_large 646a0d75efbc4_o_large 646a0dc1e1f75_o_large 646a0d79d7f30_o_large 646a0dbcb0a06_o_large 646a0dca7794b_o_large 646a0dc5c3a07_o_large 646a0dbeaf4dd_o_large 646a0dbb56cdb_o_large
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności