Logo Gminy Wielichowo

Filia Biblioteczna w Wilkowie Polskim - Noc Bibliotek

Ocena 0/5

Za nami pierwsza "Noc Bibliotek" w naszej filii bibliotecznej – i możemy śmiało powiedzieć, że była to wyjątkowa przygoda!

W tym roku ogólnopolskie hasło brzmiało „Do dzieła!”, a u nas przybrało formę „Bibliotecznego Biura Detektywistycznego” .

Dzieci zmierzyły się z mnóstwem zadań, zagadek, rebusów i quizów. Dzieci zostały podzielone na dwie grupy: Detektywów i Tropicieli. I tak dzięki współpracy dwóch drużyn została odkryta, co było przedmiotem śledztwa… zaginiona książka o Peppie . Dzięki sprytowi i współpracy udało się ją odnaleźć! Po detektywistycznych emocjach przyszła pora na prawdziwe kino w bibliotece – wspólnie obejrzeliśmy film „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”. Jak w prawdziwym kinie nie zabrakło popcornu, pysznych cynamonek od pani Darii a na zakończenie na wszystkich czekała pizza. To był wieczór pełen wrażeń, radości i wspólnej zabawy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i już nie możemy się doczekać kolejnych edycji „Nocy Bibliotek”!

Mamy nadzieję, że to wydarzenie wpisze się na stałe do naszego kalendarza.

Dziękujemy za popcorn od Dominik Graf, cynamonki od Darii Maćkowiak oraz pomoc Marioli Nowaczyk.

Galeria zdjęć

image001 PXL_20251017_162214094-1600 PXL_20251017_162920341.NIGHT-1600 PXL_20251017_175002708.NIGHT-1600 PXL_20251017_152537144-1600 PXL_20251017_153616379-1600 PXL_20251017_160243840-1600
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności