Logo Gminy Wielichowo

Forum „Wielkopolska Wieś Europejska”

Ocena 0/5

Dnia 23 października 2024 r. Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej Wielichowa Genowefą Feldgebel, Radnymi, Sołtysami oraz Przewodniczącymi Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Wielichowo uczestniczyła w forum pn. „Wielkopolska Wieś Europejska”.

W wydarzeniu uczestniczył Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Krzysztof Grabowski, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Pan Henryk Szymański, Starosta Grodziski oraz Burmistrzowie i Wójtowie Powiatu Grodziskiego.

Wydarzenie z okazji 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej zostało zorganizowane Centrum Kultury Rondo w Grodzisku Wielkopolskim. Była to okazja do podzielenia się doświadczeniami i refleksjami na temat korzyści płynących z członkostwa w Unii Europejskiej oraz do zaprezentowania projektów, które zostały zrealizowane przez poszczególne samorządy Powiatu Grodziskiego w okresie minionej perspektywy finansowej.

 

Galeria zdjęć

20241023_171115 20241023_173306 20241023_173254 IMG-20241024-WA0005 IMG-20241024-WA0003
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności