Logo Gminy Wielichowo

Gratulacje dla absolwentów

Ocena 0/5

W czwartek 12 maja 2022 r. Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wraz z Sekretarzem Gminy Ewą Kasperską wręczyły  list gratulacyjne oraz upominki książkowe tegorocznym absolwentom Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej –Curie w Wolsztynie z terenu Gminy Wielichowo.  W gronie wyróżnionych znaleźli się: Magdalena Bendowska, Oskar Krawczyk, Zuzanna Skrzypczak, Natalia Malcherek oraz Daria Napieralska.

Galeria zdjęć

Zdjęcie przedstawia absolwentów Zdjęcie przedstawia absolwentów Zdjęcie przedstawia absolwentów Zdjęcie przedstawia absolwentów DSC_0280 Zdjęcie przedstawia absolwentów Zdjęcie przedstawia absolwentów DSC_0290 Zdjęcie przedstawia absolwentów Zdjęcie przedstawia absolwentów
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności